YoUr WoRld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YoUr WoRld

Your WoRld
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 YoUr FanTaSy

Go down 
АвторСъобщение
YoUr FanTaSy
ШеФчеТо
ШеФчеТо
YoUr FanTaSy


Male
Брой мнения : 99
Age : 30
Местожителство : ForKs =]
Registration date : 18.02.2009

YoUr FanTaSy Empty
ПисанеЗаглавие: YoUr FanTaSy   YoUr FanTaSy I_icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 12:15 pm

19.02.09

Сутринта се събудих в 07:30.Отидох до банята за да се измия,облякох се,седнах на компа за да проверя форумите и тръгнах за даскало,като по пътя си слушах музика.Разбира се отново закъснях.Никога не съм стигал на време за първият час.Имахме История,а госпожата е стара,прилича на мъж и не е добре.Каза ми да започвам да пиша някакво съчинение,но аз не й обърнах внимание,защото не ми се правеше нищо.Тя не ми каза нищо,защото знае,че не може да спори с мен,за това ми даде съчинението за домашно.Вторият час имахме Английски език sunny Това е най-якият предмет,а госпожата е супер.Повечето влязоха чак в края на часа,защото часовете днес са намалени.Третият час имахме Български език при класната.При нея никога не сме имали нормален час,защото докато се накрещи и часът свъшва.И днес беше така!Сегааа...тук идва хубавата част...аз я наричам ''Бягство от затвора''.Това е времето в което се прибирам в къщи(бягам от училище)все едно... Very Happy И сега си стоя на компа и правя форумчето... ^^
Върнете се в началото Go down
http://yourworld.niceboard.biz
 
YoUr FanTaSy
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» YoUr FanTaSy
» YoUr FanTaSy

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
YoUr WoRld :: Потребителска зона :: Дневници-
Идете на: