YoUr WoRld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YoUr WoRld

Your WoRld
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Каква музика слушате?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
YoUr FanTaSy
ШеФчеТо
ШеФчеТо
YoUr FanTaSy


Male
Брой мнения : 99
Age : 30
Местожителство : ForKs =]
Registration date : 18.02.2009

Каква музика слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 11:04 pm

Е,каква музика слушате?
Аз слушам Метъл,Пънк,Рок,Поп...
Върнете се в началото Go down
http://yourworld.niceboard.biz
FirePunk
Обикновен Потребител
Обикновен Потребител
FirePunk


Male
Брой мнения : 40
Местожителство : В десния каш0н зад зав0я!
Registration date : 18.02.2009

Каква музика слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? I_icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 12:26 pm

Пънк,Рок и R&B
Върнете се в началото Go down
Fanster
ПриЯтелЧе
ПриЯтелЧе
Fanster


Male
Брой мнения : 15
Age : 32
Местожителство : София
Registration date : 19.02.2009

Каква музика слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? I_icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 3:42 pm

Всичко. Закърмен съм със сръбска музика, може би затова разбирам горе-долу сръбски и обичам да слушам такава музика. Народната музика (абе без пеене може), т.е. хората са ми в кръвта, трето поколение играджия с народни танци и като се хванем аз, вуйчо ми, баба ми и майка ми на едно хоро хората започват да ни зяпат в краката... Very Happy Както и да е, до преди пет години бях невероятен чалгар - чалгата изпъкваше пред всичко останало, постепенно започнах едно прераждане (знаете как е, със смяна на обстановката се сменя и стила) и сега слушам предимно метъл, поп, рок, пънк, даже и новоизмисленият имо кор (въпреки че си се води пънк и хард рок). Това са изпъкващите стилове, но няма да крия че има моменти в които изпадам в чалгомания. От време на веме си пускам БГ музика, но обожавам като цяло ретро песните. Това е то. Слушам музика според това в коя компания съм. Wink
Върнете се в началото Go down
http://charmedschool.ipbfree.com
Fall3n_Ang3l
ДрУгоТо ШеФче
ДрУгоТо ШеФче
Fall3n_Ang3l


Female
Брой мнения : 52
Age : 31
Registration date : 18.02.2009

Каква музика слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? I_icon_minitimeПет Фев 20, 2009 8:10 pm

Слушам всичко,абсолютно всичко,даже ме е срам,че и чалга прослушах отново. Very Happy Метъл,пънк,поп,хаус,диско,рок и хард рок от 80те и от сега Very Happy ,ретро...обожавам го,когато баща ми имаше дискотека...често ме водеше през деня и постоянно слушах ретро,не мога без него Very Happy Харесвам и българската музика,няма значение дали е бг рап или народна,зависи какво ми е настроението и в каква компания съм.А,бе музикално муле съм и не го крия. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каква музика слушате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Каква музика слушате?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ~Музика~
» Коя песен слушате в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
YoUr WoRld :: Развлечение :: Музика-
Идете на: